*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

Kumkapı Sarıçubuk, Barajı 6 Golle Geçti... K.SARIÇUBUK 81: 6 - ŞİŞLİ YAYLA: 2

25.01.2014 Cumartesi günü laleli Gold Hotel’de kampa giren tüm futbolcular ve teknik ekibimiz, Akşam Aksaray Horhor da bulunan Ehli Kebap’ta akşam yemeği yenerek, daha sonrada Süleymaniye’ de çay ve Laleli Hacıbozanoğlu’nda tatlı ziyafetinden sonra tekrar kampa otelimize döndük

26.01.2014 Pazar günü saat 14.00'de Selimiye stadında, İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta ligi 21’er puanla bitiren, ikili averajları da eşit olan ve ligde kalmak için baraj maçı oynayan Kumkapı Sarıçubuk ve Şişli Yaylaspor karşılaşmasında, Kumkapı Sarıçubuk, Şişli Yaylaspor’u 6-2 yenerek ligde kaldı.

Maçtan sonra tüm ekibimiz ve futbolcularımızla Kumkapı Neyzen Restaurant'ta kutlama yemeği düzenlenmiştir.

Başta futbol şubesi sorumlumuz, teknik direktörümüz sayın Ömer Varlık, yardımcısı Ali Hoca, futbolcularımızı tebrik eder, desteğe gelen tüm dost ve taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

Kulübümüze önümüzdeki sezonda oynuyacağı İstanbul 1. Amatör Müsabakaları'nda başarılar dileriz

Kumkapı Sarıçubuk81 Spor Kulübü Dernek Yönetimi

       Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>        Yerel Futbol Org Haberi >>


Foto Galeri

       Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>        Yerel Futbol Org Haberi >>


Takviyeli Kumkapı Sarıçubuk, barajı 6 golle geçti

IMG_0091

İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta ligi 21’er puanla bitiren, ikili averajları da eşit olan ve ligde kalmak için baraj maçı oynayan Kumkapı Sarıçubuk ve Şişli Yaylaspor karşılaştı.

IMG_9920 
Selimiye Stadında oynanan ve Erkan Yurtsever, Mücahit Değirmenci, Sefa Özcan Hakem triosunun yönettiği 2.Amatör Lige düşecek ikinci takımı belirleyecek maçta Kumkapı Sarıçubuk, Şişli Yaylaspor’u 6-2 yenerek ligde kaldı.

IMG_9874

Kumkapı Sarıçubuk 6 transferini oynattı
Fatih temsilcisi Kumkapı Sarıçubuk bu maç için Küçükayafosya’dan Burak Emre ve Ramis Eksikli, Yücespor’dan Burak İnceman, Kadırga’dan Emra Bağdagül ve Sebahattin Sağdıç ve Yenigayret’ten Hakan Yarımca’yı Çarşamba günü kadrosuna katarken, Şişli Yaylaspor ligdeki kadrosu ile mücadele etmeyi tercih etti.

 IMG_9916

2 dakikada 2 penaltı
Maçın 25.dakikasında Kumkapı Sarıçubuk, Sebahattin Sağdıç’ın golüyle 1-0 öne geçti. 32.dakikada yine yeni transferlerden Emra Bağdagül farkı ikiye çıkartı 2-0. 42.dakikada Şişli Yaylaspor’dan Gürkan Çakmak’ın şutu direkten oyun alanına geri dönerken, Feriköy ekibi 1 dakika sonra Kumkapı Sarıçubuk’tan Arhan Sürmeli’nin, ceza alanı içinde Gürkan Çakmak’a yaptığı faul sebebiyle bir penaltı kazandı. Atışı kullanan Erkan Bakırcı farkı bire indirse de, 45.dakikada Kumkapı Sarıçubuk da bir penaltı kazandı ve Yardımcı Hakeme yapılan itirazların ardından atışı kullanan Kadir Bilir ilk devrenin skorunu ilan etti 3-1.

 IMG_0069

Gözlemci uyardı, Hakem attı
İlk devrenin sona ermesinin ardından saha içinde Şişli Yaylaspor’un kaptanı Erkan Bakırcı, Hakem’e aleyhlerine verilen penaltının hatalı olduğu konusunda itirazlarda bulunurken, Hakem Erkan Yurtsever’in yüksek sesle, “soyunma odana git Erkan” dediği duyuldu. Ancak iddialara göre Hakemin içeri girmesinin ardından Erkan’ı oyundan ihraç ettiğini Şişli Yaylasporlulara bildirdi. Şişli Yaylaspor’un Başkanı Zeki Filik bu karar üzerine maçı izleyen TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun yanına gitti ve maçın Hakem Gözlemcisinin, Hakem’i yanlış bilgilendirdiğini, Hakemin duymadığı bir söz yüzünden kaptanını oyundan ihraç ettiğini ve takımının haksız bir şekilde sahada eksik kaldığını söyleyerek, bunun kurallara aykırı olduğunu ileri sürdü. İkinci yarının başlaması ile birlikte tribünlerde iki takım taraftarı arasında kısa süreli kavgalar yaşandı.

 IMG_0013

İkinci yarı Kumkapı farka koştu
Müsabakanın ikinci devresinde rakibinin eksik kalmasını iyi değerlendiren Kumkapı Sarıçubuk, Burak İnceman’ın 60 ve 71.dakikalarda attığı gollerle farkı açtı. Ramis Eksikli 84.dakikada skoru 6-2’ye getirdi. 85.dakikada iti takım futbolcuları arasında çıkan kavgada Erkan Yurtsever, Kumkapı Sarıçubuk’tan Kutlu Özmutaf ile Şişli Yaylaspor’un savunma oyuncusu Bünyamin Gökçe’yi müsabakadan ihraç etti. 87.dakikada Ufuk Filik ile bir gol daha buldu ve maçın sonucu ortaya çıktı: 6-2.

IMG_0057

6 golün 5’i yenilerden
Bu skorla Kumkapı Sarıçubuk gelecek sezon da 1.Amatör ligde mücadele etmeye hak kazanırken sarı-kırmızılı ekibin 6 golünden 5’ini yeni transferlerin atması da ilginç bir not oldu. Şişli Yaylaspor ise aldığı bu mağlubiyetle bir alt lig olan 2.Amatör’e düştü.

 IMG_0123

Maç sonu Gözlemciye tepki vardı
Baraj maçını kaybedip 2.Amatör Lige düşen Şişli Yaylaspor’un Yöneticileri maçtan sonra TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’na hem devre arasındaki kırmızı kartı hem de rakiplerinin son anda 6 transfer yapmasını eleştirdi. Ekşioğlu, Gözlemciye karşı olan tepkileri engellerken, transferler için de “devre arasında bu konuda röportaj verdim, haklısınız bu hiçte etik değil. Gelecek sezon bu durumu yeniden değerlendireceğiz” dedi.

 

HABER: ALİ KEMAL DEMİR

info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.