*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

İASKF Adayı Seymen Gençtürk Fatih Amatör Spor külpler Birliği , Kulüp Başkan ve Yöneticileri ile Bir Araya Geldi

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Seymen Gençtürk, 26 Maysı 2014 Pazartesi Günü Fatih Amatör Spor külpler Birliği, Kulüp Başkan ve Yöneticileri ile İBB Topkapı Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.

Kulüp başkanımız Murat Yıldırım ve Teknik Direktörümüz Ömer Varlık'ında katıldığı toplantıda, Kulüp Başkanımız Murat Yıldırım, Amatör Kulüplerinin sorunlarını dile getirdi.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Seymen Gençtürk: “Amatör Devrime Hazır Olun” dedi. Amatörde devrim gibi değişikliklere imza atacaklarını, bunun için tüm ilçelerden ve kulüplerden tam destek istediklerini söyledi.

İstanbul amatörü için yarış devam ederken, başkan adayı Seymen Gençtürk, Güngören’de kulüpler birliği, kulüp başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.

“BU DEĞİŞİM HAREKETİDİR; HERKES DEĞİŞİM İSTİYOR”

İASKF Adayı Seymen Gençtürk, gittikleri her ilçede değişim isteğiyle karşılaştıklarını yineleyerek, “Kulüplerimiz, mevcut yapının değişmesinden yana. Fatih ne istiyorsa Zeytinburnu ve Maltepe başka bir şey istemiyor. Biz değişime talibiz” şeklinde konuştu. Seymen Gençtürk sözlerini şöyle sürdürdü:

“Projelerimizi yazarak kayıt altına aldık. Yani size verdiğimiz her sözü yerine getirmek için seçimden sonraki sabahtan itibaren çalışacağız. Hep birlikte çalışacağız. Biz tek başımıza hiçiz. Sizler yanımızda olursanız, güç birliği yaparsak, İstanbul amatörü hayallerimizdeki noktasına yaklaşır. Biz kazanırsak, kulüpler kazanmış olacak. İstanbul amatörüne demokrasi gelecek. Seçimsiz hiçbir şey olmayacak. Atama dönemi kapanacak. Futbol il temsilcisi de seçimle gelecek. Onun bunun adamı dönemi kapanacak.Liglere katılım payı diye bir ödeme şekli bizim dönemimizde olmayacak. Amatörden alan değil, veren anlayış bizim dönemimizin ana sloganı olacak.Kamu ve özel sektörün tüm imkanlarını spor’un hizmetine sunmak için gece gündüz çalışacağız." dedi.


Foto Galeri

       Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>       

info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.