*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

ORHAN SAKA’YI UĞURLADIK...

Türk sporunun önde gelen isimlerinden, amatör sporumuza sayısız hizmetlerde bulunmuş, TASKK ve İASKF Başkanlıkları yanı sıra TFF Başkan Vekilliği gibi birçok önemli görevde rol almış, Orhan SAKA nın cenaze törenine Kumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulübü yönetimi adına ÖMER VARLIK katılmıştır.

* Kumkapı Sarıçubuk81 Spor Kulübü Dernek Yönetimi olarak Sayın Orhan Saka'ya Tanrıdan Rahmet, ailesine başsağlığı dileriz.

ORHAN SAKA’YI UĞURLADIK... (TFF.İst.İl Başk. Haberi)

Merhum Başkanımız Orhan SAKA’yı sevenleri son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Türk sporunun önde gelen isimlerinden, amatör sporumuza sayısız hizmetlerde bulunmuş, TASKK veİASKF Başkanlıkları yanı sıra TFF Başkan Vekilliği gibi birçok önemli görevde rol almış, Federasyonumuz Onur Kurulu Üyesi Sayın Orhan SAKA’nın son yolculuğunda sevenleri, spor ailesi ve çok önem verdiği amatörleri yalnız bırakmadı.

Cuma sabahı amatörler evine akın eden spor ailemiz sabahın erken saatlerinde Orhan Saka Amatörler Evinde hazır bulundular. İASKF'nin organize ettiği anma törenine yoğun ilgi gösteren kulüplerimiz, sporcularımız ve amatör spor camiası büyük bir kalabalık oluşturdu.

Sabah 09,30 da başlayan cenaze törenine Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez,  TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun yanı sıra çok sayıda kulüp başkanı, yönetici, sporcu ve spor adamı katıldı.

Yapılan törende açılış konuşmasını ve sunumu İASKF Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür yaparken Genel Başkan Ali Düşmez ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan da söz alarak merhum başkanımızla uzun yıllardır süren dostluk dolu çalışmalarından bahsederek başsağlığı dileklerinde bulundular. Orhan Saka adına hazırlanan slayt gösterisi kurulan dev platformda gösterildiğinde ise oldukça duygu dolu anlar yaşandı. Daha sonra Merhum Orhan Saka’nın kızı Görkem Hanım bir konuşma yaparak son yolculuğunda kendisini yalnız bırakmayan amatör spor ailesine teşekkürlerini iletti.

Yapılan tören ardından Orhan Saka’nın cenazesi, Ataşehir Mimarsinan Camii’ne nakledildi. Buraya da akın eden sevenleri başkanımızı burada da yalnız bırakmadı. Cenazeye TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkan Vekili Ufuk Özertan, TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in yanı sıra belediye başkanları, spor ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı.

Cenaze namazının ardından Orhan Saka’nın cenazesi Nakkaştepe Aile Mezarlığı’na defnedilmek üzere konvoy eşliğinde yola çıktı. Nakkaştepe mezarlığında ki defin merasimi sırasında Başkanımız için özel olarak memleketimizin her bir yerinden gönderilen topraklar kabrine konuldu. Orhan Saka sevenlerinin eşliğinde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.


AİLESİNİN, YAKINLARININ VE TÜM SPOR CAMIAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN.info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.