*
 Favorilere ekle |  Giriş sayfası yap | Top Saydırma | İletişim | Forum | Eski Sitemiz  
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

İSTANBUL AMATÖRLERDE ALİ DÜŞMEZ BAŞKAN OLDU

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimleri, 15. Olağan Genel Kurulu Maslak TİM Show Center’da yapıldı.

Kulüp Başkanımız Murat Yıldırım, Teknik Direktörümüz Ömer Varlık ve Antrenörümüz Mümtaz Yıldırım’nda katıldığı 1267 delegenin katıldığı seçimlerde Seymen Gençtürk, Av.Ahmet Akpınar ve Ali düşmez Başkan adaylıklarını açıklarken projelerini anlattılar. Amatör sporun sorunlarının dile getirildiği seçime olan katkı büyüktü. Yapılan seçim sonunda Ali Düşmez tekrar başkanlığa seçildi.


SEYYİT ATEŞ DİVAN BAŞKANI

Divan Kurulu Başkanlığını Seyit Ateş'in yaptığı seçimlere, kurucu üye Kemal Bektaş, Ayhan Yarkın, İASKF Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür Genel Kurulun açılışını yaparken katılanlara teşekkür etti. Futbol Federasyonu başkanvekili ve Gençlik Spor Müdürü Mehmet Baykan, TFF Genel Sekreteri Adnan Ersan, TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, TFF İstanbul İl Başkanvekili Ufuk Tatar, İstanbul Futbol Saha Komiserleri Dernek Başkanı Ali Osman Özgül, İASKF Eski Genel Başkanı Sait Yücel ile çok sayıda kulüp başkanı yönetici ve futbol adamı katıldılar.

1269 OY KULLANILDI

Heyecanlı seçim sonucunda saat 17.30'da sandıklar açıldı ve Ali Düşmez 802, Seymen Gençtürk 272 ve Ahmet Akpınar ise 193 oy aldılar. Ali Düşmez seçim sonrasında yaptığı açıklamada tüm kulüplere eşit mesafede olduklarını belirterek hizmetlerin devamının geleceğini ve amatörler dünyasında yeni projeler hazırladıklarını söyledi Ali Düşmez'i seçim sonucunda Futbol Federasyonu başkan vekili Mehmet Baykan, Yemen Ekşioğlu tebrik ederek başarı diledi.


Foto Galeri

       Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>       


info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.