*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

Kumkapı Sarıçubuk81 Spor Kulübü 11.Olağan Kongresinden İtibaren Gerçekleşen Faaliyetler

(*** FAALiYET RAPORU *** )
Kulübümüz yapılan 11. Olağan Kongresi’nde yeni görev dağılımından sonra kendine yeni bir strateji çizmiş bu strateji doğrultusunda kulübümüz önce insan ilkesinden hareket ederek sporcular arasında sevgi, saygı, hoşgörüyü geliştirmek ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çalışmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Bu amaç doğrultusunda kulübümüz bugüne dek yeni ve modern tesis yapılması için tüm başvurularımızı gözden geçirip, yetkili mercilere ilçemize spor tesisi kazandırılması için gerekli başvurularda bulunmaya karar vermiştir. Bunun yanı sıra kulübümüzün sportif ve kültürel faaliyetlerin daha sağlıklı bir şekilde yapılması için yönetim kurulu içerisinde yeni görev bölümleri yapılması ve ayrıeten yeni komiteler oluşturulması, bu komitelerde sporcuların da yer alması için sporcuların buna teşvik edilmesi doğrultusunda yönetim kurulumuz çalışmalarına başlamıştır.

 

Kulübümüzün 11. Olağan Kongresinden günümüze kadar gerçekleştirdiği faaliyetler aşağıda belirtilmiştir:

-         2007 Nisan ayında yapılan İstanbul Amatör Minikler Futbol ligine katılan futbol takımımız grubunda başarılı maçlar çıkartarak sezonu tamamlamışlardır.

-         16 Mayıs 2007 tarihinde İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun Sarayburnu’nda düzenlediği Atatürk’ün anma yol koşusunda kulübümüz minik erkekler ve yıldız erkekler takımları 3. olmuşlardır.

-         Kulübümüzün her yıl geleneksel olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Atletizm Yarışlarının 18. si 03.06.2007 tarihinde geniş bir sporcu ve taraftar kitlesinin katılımıyla kulübümüze ait Yenikapı’daki spor tesislerinin önündeki parkta yapılmıştır. Yarışmaya katılan tüm sporculara değişik hediyeler takdim edilmiştir.

-         09.06.2007 – 16.06.2007 tarihleri arasında Uğur Mumcu adına düzenlediğimiz futbol turnuvasının 15.si gerçekleştirilmiştir. Turnuvada 12 amatör spor kulübünün minik sporcuları göz dolduran futbollarıyla zihinlerde iz bırakmışlardır. Turnuvayı Atışalanı spor kulübü şampiyon olarak tamamlamıştır.

-         2007 – 2008 sezonu için hazırlıklar Temmuz ayı içerisinde başlamıştır. Olanaklar ölçüsünde sabah saatlerinde yapılan antrenmanlarda sporculara kahvaltı verilmiştir.

-         Kulübümüzün 2007 – 2008 sezon açılışı 28.10.2007 tarihinde kulübümüze ait tesislerde üyelerimiz, sporcularımız ve sporseverlerle birlikte yapılmıştır. Sezon açılışımda tüm katılımcılara yemek ikram edilmiştir.

-         İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Eminönü ve Fatih Amatör Spor Kulüpleri Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen panel ve seminerlere kulübümüz katılmıştır.

-         2007 – 2008 sezonunda İstanbul 2. Amatör futbol müsabakalarında kulübümüz minik, yıldız, b genç ve a takım futbol takımları gruplarında centilmence ve de başarılı müsabakalara imza atmışlardır.

-         Kulübümüzün adına oluşturulan siteleri geliştirmek adına bilgi, belge ve dokümanlarla bu sitelere katkıda bulunulmuş, kulübümüze ait etkinlikler burada her gün güncellenerek yayınlanmıştır.

-         16 Mayıs 2008 tarihinde İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun Sarayburnu’nda düzenlediği Atatürk’ün anma yol koşusunda kulübümüz minik  erkekler atletizm  takımı kategorisinde takım  olarak 3. olmuştur.

-         Kulüplerimize ait olan tesisin bakım, onarım işleri düzenli olarak yapılmaya devam edilmiştir.

-         Kulübümüzün her yıl geleneksel olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Atletizm Yarışlarının 19.su 25.05.2008 tarihinde geniş bir sporcu ve taraftar kitlesinin katılımıyla Langa ve Kumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulüplerine ait Yenikapı’daki spor tesislerinin önündeki parkta yapılmıştır. Yarışmaya katılan tüm sporculara değişik hediyeler takdim edilmiştir.

-         07.06.2008 – 14.06.2008 tarihleri arasında Uğur Mumcu adına düzenlediğimiz futbol turnuvasının 16.sı gerçekleştirilmiştir. Turnuvada 12 amatör spor kulübünün minik sporcuları göz dolduran futbollarıyla zihinlerde iz bırakmışlardır. Turnuvayı İstanbul Artvin Spor şampiyon olarak tamamlamıştır.

-         2008 – 2009 sezonunda minik, yıldız, b genç ve a futbol takımlarıyla resmi müsabakalara katılmak için hazırlıklara temmuz ayı içerisinde başlanmıştır.

-         2008 – 2009 sezon açılışımız 28.12.2008 tarihinde geniş bir üye, sporcu ve taraftar kitlesiyle gerçekleştirilmiştir.

-         Mülkiyeti Defterdarlık Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığına ait, ilçemiz T. Hüsamettin mahallesi, Sirkeci – Florya sahil yolu, Kenedy caddesinde bulunan 193 pafta, 821 ada, 10 parsel sayılı, tamamı 21600 m2 yüzölçümlü yerin 955 m2’lik kısmında yer alan ortak tesisimizle ilgili olarak şu ana kadar açtığımız 2. idari mahkemedeki dava sonuçlanmış ve 140.000 TL olan ecrimisil ücreti 10.000 TL ye indirilerek faiziyle beraber toplam 18.000 TL 18 taksite bölünerek ödenmeye başlanmıştır.

-         7. idare mahkemesinde 240.000 .-TL ecrimisil davası devam etmektedir.

-         16.05 2009 tarihinde İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen Ata’yı Anma Yol Koşusu’na kulübümüz geniş bir sporcu takımıyla katılmıştır.

-         25.05.2009 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle ortaklaşa düzenlediğimiz Atletizm Yarışlarının 20. si Yenikapı’daki tesislerimizde geniş bir sporcu katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Turnuvada dereceye giren sporcu ve kulüplerle birlikte, iştirak eden tüm sporculara çeşitli hediyeler ve ödüller takdim edilmiştir.

-         Kulübümüzün sonuçlanan ecrimisil taksitleri ödemeye devam edilmiştir.

-         Tesisin bakım ve onarım işleri düzenli olarak yapılmaya devam edilmiştir.

-         İki spor kulübünün ortaklaşa yaklaşık 500 aktif sporcunun spor yapmaya fırsat bulduğu tesislerimiz yine gençlerin ve bölgemizdeki ilköğretim okullarında okuyan öğrencilerin hizmetine sunulmaya devam etmiştir.

-         2009 – 2010 Sezon açılışımız 18.10.2009 tarihinde tesislerimizde Langa Spor Kulübü ile ortaklaşa geniş bir sporcu, üye ve taraftar katılımıyla gerçekleşmiştir.

-         Düzenlediğimiz Geleneksel Atletizm Yarışları ve Uğur Mumcu Futbol Turnuvasında dereceye giren sporculara ödüllerin temininde bizlere destek olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına ve Yönetim Kuruluna ayrıca teşekkür ederiz. Ayrıca spor tesisinin tahliyesi ve ecrimisille ilgili olarak da bizlerden desteklerini esirgemedikleri için tekrar teşekkür ederiz.

 • Murat Yıldırım        ( Başkan )
 • Erdoğan Nayır        ( 2. Başk.)
 • Ekrem YILDIRIM    ( Genel Sekreter )
 • Gıyaseddin GELİR     ( Sayman )
 • Reyhan DURMUŞ       ( Üye )
 • info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
  ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

  Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
  En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.