*
 Favorilere ekle |  Giriş sayfası yap | Top Saydırma | İletişim | Forum | Eski Sitemiz  
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

İASKF Adayı Av. Ahmet Akpınar, Fatih Amatör Spor külpler Birliği,
Kulüp Başkan ve Yöneticileri ile Bir Araya Geldi

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar, 27 Maysı 2014 Salı Günü Fatih Amatör Spor külpler Birliği ve 27 Kulüp Kulüp Başkan ve Yöneticileri ile İBB Topkapı Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.

Kumkapı Sarıçubuk81 Spor Kulübü Başkanımız Murat Yıldırım 'ında katıldığı toplantıda, Kulüp Başkanımız Murat Yıldırım, Amatör Kulüplerinin sorunlarını dile getirdi.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar: İASKF Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar toplantıya katılan kulüplere plan ve projelerini anlattı. Başkan Adayı Av. Akpınar “bizler masa başında değil tüm Amatör Kulüplerimizle beraber sahadan yönetmeye ve şeffaflık ilkesinden ayrılmayacağımızı hepiniz görüp ve hissedeceksiniz. Bize oy veren ya da vermeyen tüm kulüplerimize aynı eşit mesafede olacağımızı hiç bir zaman için yandaş bir tutum içinde olmayacağımızı en önemlisi sezon içinde ilk düdük çalması ve son düdük çaldıktan sonra ligler tescil edilene kadar kural değiştirmeyeceğimizi, kulüplerimize üvey evlat gibi davranmayacağımızı hepiniz görecek ve şahit olacaksınız.” dedi.


Foto Galeri

       Foto Galeri ve Slayt İçin Tıklayınız! >>       


Akpınar’ı Fatih’te 27 Kulüp dinledi! (Yerel Futbol Org )

KAYNAK: http://yerelfutbol.org/akpinari-fatihte-27-kulup-dinledi/


unnamed (23)

İstanbul ASKF Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar ve ekibi seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Akpınar’ın bu sefer ki durağı Fatih Spor Kulüpleri Birliğiydi. Toplantıda zaman zaman sinirler gerildi.

Fatih’te ilgi ve alaka ile karşılanan Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar ve ekibi sporun tüm yükünü çeken birlik Başkan ve Yöneticileri, Kulüp Başkanları ve Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerini ve minnetlerini sundular.

 

Fatih Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Murat Kapusuz bir açılış konuşması yaparak katılan davetlilere ‘hoşgeldiniz’ dedi ve sözü Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar verdi.

 

“Lig devam ederken kural değiştirmeyeceğiz”
İASKF Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar toplantıya katılan kulüplere plan ve projelerini anlattı. Başkan Adayı Av. Akpınar “bizler masa başında değil tüm Amatör Kulüplerimizle beraber sahadan yönetmeye ve şeffaflık ilkesinden ayrılmayacağımızı hepiniz görüp ve hissedeceksiniz. Bize oy veren ya da vermeyen tüm kulüplerimize aynı eşit mesafede olacağımızı hiç bir zaman için yandaş bir tutum içinde olmayacağımızı en önemlisi sezon içinde ilk düdük çalması ve son düdük çaldıktan sonra ligler tescil edilene kadar kural değiştirmeyeceğimizi, kulüplerimize üvey evlat gibi davranmayacağımızı hepiniz görecek ve şahit olacaksınız.” dedi.

 

“Hukuk bürolarına para ödemeyeceğiz”
Birçok kulübümüzün ecrimisil konularından dolayı ne kadar mağduriyet çektiklerini çok iyi biliyoruz. Eğer kısmet olup seçildiğimiz takdirde kulüplerimizin ecrimisil sorunlarını bizim şeffaf yönetimiz ile son bulacağını ve şu an kulüplerimizin hukuk hizmeti almaları için özel hukuk bürolarına para ödendiğini öğrendik bizlerin yönetimin kulüplerimiz hukuk hizmetlerini yine en iyi şekilde alamaya devam edecekler ama bizim tek farkımız olacak; bizlere İASKF bütçesinde para ödemeden bu hizmetleri yapacağız. Hukuk bürolarına ödenen paraları bizler amatör takımlarımız aktaracağız. Amatör spora gönül vermiş sporcu kardeşlerimizin evlatlarımızın  sağlık ve eğitim durumları bu konudaki hassasiyetimizi şeffaf yönetimiz anlayışı içinde hepiniz göreceksiniz. Bu konuda çok ciddi projelerimiz var.

 

İASKF Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar daha sonra toplantıya katılan Kulüplerin Başkan ve yöneticilerinin sorularını açık yüreklilikle yanıtladı. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği dakikalar olsa da, Fatih Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Murat Kapusuz ve Başkan Adayı Av.Ahmet Akpınar’ın yönetiminde olan Güngören Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ahmet Cemal Ergin araya girerek ortamı sakinleştirdiler. Toplantı sonrarasında kulüpler Başkan Adayı Av. Akpınar’ın performansından ve samimiyetinden çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

 

Akpınar’dan plaket ve fair play tablosu
Gittiği her toplantıda kulüpler birliği yönetimi adına Başkana bir plaket veren İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkan Adayı  Av.Ahmet Akpınar geleneği bozmadı ve Fatih’teki toplantının bitiminin ardından, Birlik Başkanı Murat Kapusuz’a bir plaket ve fair –play tablosu hediye etti.

 

27 Kulüp katıldı
Toplantıya Şehremini, Altınok, Alemdar, Haliç, Çapa, Yavuz Sultan Selim, Langa, Vardar, Fatih Vatan, Güzelhisar, Kumkapı Sarıçubuk 81, Çelikspor, Çırçır, Cankurtaran, Fatih Yayla, Molla Aşkı, Vefa, Yedikule, İstanbul Özürlüler, Topkapı, Sakarya İMÇ, Yeni Gayret, Altınay, Davutpaşa, Altınyıldız, Samatya, Ayvansaray kulüpleri ve Başkanları katıldı.

 

HABER: ÖNER YIĞRIK

( Resimleri Büyük Görmek için Lütfen Resimlere Tıklayınız.)

info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.