*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           

32.ATATÜRK YOL KOŞUSU 16 MAYISTA BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI

Kulüp Başkanımız Murat yıldırım'ın da katıldığı İASKF tarafından düzenlemekte olan geleneksel ATATÜRK YOL KOŞUSU’nun 32.si her yıl olduğu gibi bu yıl da Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı gün olan 16 Mayıs tarihinde Gülhane Parkı'nda yapıldı.

Başta Kulüp Başkanımız Murat yıldırım, İASKF Genel Başkanı Sayın Ali DÜŞMEZ olmak üzere, Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Hasan SÜER, TFF Bölge Müdürü Gür ONAR, İFSKD Başkanı Ali Osman ÖZGÜL, İASKF Genel Sekreteri Ali M. TANRIYAŞÜKÜR, İASKF Başkan Yardımcıları ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

İASKF tarafından düzenlemekte olan geleneksel ATATÜRK YOL KOŞUSU’nun 32.si her yıl olduğu gibi bu yıl da Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı gün olan 16 Mayıs tarihinde Gülhane Parkı'nda yapıldı.

 Federasyonumuz kurucularından Sayın Kemal Bektaş tarafından ilk olarak 1978 yılında organize edilen koşumuza, öğrencilerimizin yanı sıra büyük ve genç yaş sporcularımızda katıldı.

Başta İASKF Genel Başkanı Sayın Ali DÜŞMEZ olmak üzere, Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Hasan SÜER, TFF Bölge Müdürü Gür ONAR, İFSKD Başkanı Ali Osman ÖZGÜL, İASKF Genel Sekreteri Ali M. TANRIYAŞÜKÜR, İASKF Başkan Yardımcıları ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Federasyonumuz Kurucuları ve Onur Kurulu Üyelerimiz Kemal Bektaş, Bogos Monosyan, Berksin Güvenç ve Yaşar Saçalan bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadı.

500 KATILIMCI

Sporcularımızın kıyasıya mücadele ettiği koşumuz toplam 4 kategoride 500 katılımcı ile yapıldı. Yarışmalar sonunda dereceye girenler ödüllerini almadan önce Genel Sekreterimiz Sayın Ali Tanrıyaşükür tarafından İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş'dan gelen kutlama telgrafları okundu.TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ise çelenk gönderdi.

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Bu sene diğerlerinden farklı olarak katılımın oldukça yüksek olduğu görülen koşumuzda, katılanlara sertifika ve çeşitli hediyeler dağıtıldı. Dereceye girenlere ise ödülleri olan yarım ve çeyrek altınlar takdim edildi.

Tamamen amatör spor ruhuna ve Fair-Play anlayışına hitap eden bu organizasyonumuza her yıl olduğu gibi katılan protokol üyeleri, sporcu, antrenör, basın mensubu ve tüm halkımıza ayrıca katkılarından dolayı Fatih Belediye Başkanlığı ve Hamidiye Kaynak Suları Ticaret A.Ş.’ye, teşekkürü bir borç bilir; nice faaliyetlerde buluşmak üzere spor çalışmalarında başarılar dileriz...

Ali DÜŞMEZ
İ.A.S.K.F. Genel Başkanı

Kaynak: Türkiye Futbol Federasyonu - İstanbul İl Başkanlığı Sitesi

http://www.tffistanbul.org/haber.aspx?id=717


Foto Galeriinfo@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.